KNAUS BOXSTAR 600DQ SOLUTION
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | BOXSTAR 600DQ SOLUTION |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kilometerstand: | 102402 km |
| Kleur: | wit |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Binnenbreedte: | 187 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Totale hoogte: | 282 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | HANDGESCHAKELD |
| Leeg gewicht: | 2780 kg |
| Laadvermogen: | 500 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Voor meer informatie, neem contact op via [email protected] Mis deze kans niet om eigenaar te worden van een goed onderhouden camper!
TE KOOP
Te koop aangeboden: KNAUS BOXSTAR 600DQ SOLUTION
OPTIES:
- Passagiersairbag (CJ1)
- Snelheidsregelaar - Cruise Control
- Buitenste kleur CAMPOVOLO GRIJS (676) (KaWa)
- Bumper in chassis kleur (origineel Fiat)
- 15 inch lichtmetalen velgen
- Hoogteverstelling passagiersstoel (454)
- Instrumentenpaneel met chromen ringen (4GF)
- Dagrijverlichting (LM1)
- Glanzend zwarte Fiat-grille (MFM)
- Koplampen met zwarte omlijsting (5EM)
- Spoilerlippen in aluminiumlook (ADL)
- Stuurwiel met bedieningselementen voor radio (5BH)
- Fiat-pakket
- Styling-pakket II - Alk/KaWa
- Fun-Line-pakket (KaWa)
- Badkamer met houten deur i.p.v. ronde schuifdeur
- Halve dinette met enkele stoelen
- Bekleding TURIN
- Klassiek manueel hefbed voorin inclusief leeslamp
- Aantal goedgekeurde zitplaatsen: 4
- Met motorvariant Euro6D
- KAWA 140 X290 L4H3 3.5T E6D LIGHT
- Accu
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Boiler
- Cassette Toilet
- Cruise Control
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Hordeur
- Kachel
- Motor airco
- Omnistore luifel
- Openslaande ramen
- Radio
- Vaste watertank
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS BOXSTAR 600DQ SOLUTION kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS BOXSTAR 600 ME LIFETIME PLATIN
De Klerk Caravans B.V.Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans...€ 59.950
