KNAUS Boxlife 600 ME Platinum Select
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | Boxlife 600 ME Platinum Select |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Binnenbreedte: | 187 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Totale hoogte: | 258 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 2944 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Geen omschrijving
- 202227 - Extra voertuigsleutel met afstandsbediening
- 202712 - Brandstoftank 90 liter
- 204383 - 8 traps automatische versnellingsbak
- 453608 - Douche inleg voor douchebak
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag, alleen vaste bedden
- 552696 - Tafelvoet verlenging
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS Boxlife 600 ME Platinum Select kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Boxlife 600 MQ Platinum Select
De Klerk Caravans B.V.€ 94.179KNAUS Boxlife 600 ME Platinum Select
De Klerk Caravans B.V.Van 91.243,- nu voor 86.484,-...€ 80.950KNAUS Boxlife 600 MQ Platinum Select
De Klerk Caravans B.V.€ 90.628
