JAMET Jametic
Occasion| Merk: | JAMET |
| Type: | Jametic |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Afm. slaapplaats 1: | 200 X 145 |
| Afm. slaapplaats 2: | 200 X 145 |
| Aantal slaapplaatsen: | 6 |
| Buitenbreedte: | 400 cm |
| Modeljaar: | 2012 |
| Totale hoogte: | 108 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 385 kg |
| Laadvermogen: | 265 kg |
| Maximaal gewicht: | 650 kg |
De Jamet Jametic uit 2012 met fietsenrek en ondertent en kuipzeil en 2x lattenbodem
Prijs meeneemprijs zonder garantie.
Bovag garantie mogelijk vanaf € 2000.-.
Rijklaarmaak pakket Bovag inspektie rapport,1 jaar garantie, € 250.-
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Fietsenrek voorop
- Keuken 3pits achterop
- Keukenwielen
- Lattenbodem
- Neuswiel
- Reservewiel + beugel
- Voortent
- ondertent
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze JAMET Jametic kopen, of meer informatie ontvangen over deze vouwwagen, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
