JAMET Dakota Boogluifel
Occasion| Merk: | JAMET |
| Type: | Dakota Boogluifel |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Afm. slaapplaats 1: | 200 X 165 |
| Afm. slaapplaats 2: | 200 X 155 |
| Totale lengte: | 385 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Modeljaar: | 2023 |
| Totale hoogte: | 110 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 450 kg |
| Maximaal gewicht: | 650 kg |
Uitstekend onderhouden Jamet Dakota (2023) incl. voortent, boogluifel en zijwanden. Luxe keuken, disselbak. Makkelijk op te zetten fijne gezinswagen.
Onderstaande prijs is standaard exclusief opties en aanbiedingen.
2 jaar fabrieksgarantie.
Afleverpakket incl: nulbeurt in de werkplaats, reiniging.Uitleg en demonstratie van de vouwwagen bij aflevering.
In de advertentie tekst ziet u extra opties en aanbiedingen.
- Disselbak
- Luifel met zijwanden
- Luxe keuken
- Neuswiel
- Schokbrekers
- Voortent
- zijwand
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze JAMET Dakota Boogluifel kopen, of meer informatie ontvangen over deze vouwwagen, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
