HYMER Tramp S 695 Mercedes
Occasion| Merk: | HYMER |
| Type: | Tramp S 695 Mercedes |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kenteken: | P3-31-GH |
| Kilometerstand: | 46716 km |
| Garantie: | Bovag12mnd/20.000km |
| Kleur: | Wit |
| Afm. slaapplaats 1: | 190X150 |
| Afm. slaapplaats 2: | 188X130-105 |
| Totale lengte: | 739 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 170 PK |
| Vermogen in kW: | 125 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 229 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Stahoogte: | 204 cm |
| Totale hoogte: | 296 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Leeg gewicht: | 2870 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Deze ruime HYMER Tramp S 695 met queensbed en face to face zitgroep is ruim, modern, compleet en licht van interieur. Hiernaast biedt deze camper het voordeel van veel bergruimte in de garage. Ook de hoek keuken is lekker ruim en de camper is ruim ingericht en licht van inrichtring. De Mercedes waar deze Hymer op gebouwd is rijdt zeer comfortabel en de 9 traps automaat is echt fantastisch.
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle hoofdpunten bij inname. Voor een meerprijs van € 1.250,- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en 12 maanden/ max. 20.000 km BOVAG-garantie. Bij aankoop met een afleverbeurt bieden wij de volgende extra’s:
• Auto technische onderhoudsbeurt volgens voorgeschreven onderhoud specificaties.
• Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen.
• Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven.
• Onderhoudsbeurt + vochtmeting gehele opbouw.
• Schoonmaken van het interieur en exterieur
• Volledige uitleg bij aflevering.
• Cabinemat
• Brandstoftank gevuld met minimaal € 50,- brandstof, incl. Tunap.
• Tenaamstelling /vrijwaren van nieuw en/of inruilvoertuig.
OPMERKING: bij eventueel aanwezige SATELLIETANTENNE. Vanaf november 2016 zijn veel Nederlandse zenders verplaatst naar de Astra 3 satelliet. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de opties en kosten van een update/vervanging van de eventueel aanwezige antenne.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- 2 televisies
- Adaptieve cruise control
- Automatisch levelsysteem
- Bearlock diefstalbeveiliging
- Cassette luifel
- Douche en toilet apart
- Fietsenrek achter
- Hefbed elektrich bedienbaar
- MBUX 10,25 Mercedes multimedia navigatie
- Multifunctioneel leder stuurwiel
- Panorama Dakraam boven Cabine
- Sateliet schotel (vraag naar ontvangst mogelijkheden van deze antenne)
- Zonnepaneel.
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HYMER Tramp S 695 Mercedes kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HYMER occasions:
HYMER Tramp S 685
De Jong Kampeer & RecreatieDe Hymer Tramp S 685 beschikt over heerlijke enkele bedden met hieronder...€ 97.950HYMER Tramp S 585 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze Tramp S 585 met enige verhuur ervaring bieden wij zeer compleet en...€ 104.950HYMER Tramp S 685 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze HYMER Tramp S 685 bieden wij NU al aan met levering November 2025...€ 104.950
