HYMER Tramp S 685
Occasion| Merk: | HYMER |
| Type: | Tramp S 685 |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Kenteken: | P4-63-GV |
| Kilometerstand: | 114057 km |
| Garantie: | Bovag12mnd/20.000km |
| Kleur: | Beige |
| Afm. slaapplaats 1: | 205 X 83 |
| Afm. slaapplaats 2: | 202 X 83 |
| Afm. slaapplaats 3: | 188 X 130/105 |
| Totale lengte: | 739 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 170 PK |
| Vermogen in kW: | 126 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 229 cm |
| Modeljaar: | 2022 |
| Motortype: | 417 CDI EURO 6 D |
| Stahoogte: | 212 cm |
| Totale hoogte: | 296 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Leeg gewicht: | 2870 kg |
| Laadvermogen: | 1230 kg |
| Maximaal gewicht: | 4200 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
De Hymer Tramp S 685 beschikt over heerlijke enkele bedden met hieronder een grote garage en is voorzien van een ruime keuken en een heerlijke zitgroep in couch - couch opstelling. Het moderne interieur en de krachtige Mercedes met volautomaat zorgen dat het maximaal genieten is zowel onderweg als tijdens de tussenstop en de plaats van bestemming.
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle hoofdpunten bij inname. Voor een meerprijs van € 995,-- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en 12 maanden/ max. 20.000 km BOVAG-garantie. Bij aankoop met een afleverbeurt bieden wij de volgende extra’s:
• Auto technische onderhoudsbeurt volgens voorgeschreven onderhoud specificaties.
• Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen.
• Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven.
• Onderhoudsbeurt + vochtmeting gehele opbouw.
• Schoonmaken van het interieur en exterieur
• Volledige uitleg bij aflevering.
• Cabinemat
• Brandstoftank gevuld met minimaal 50,-- brandstof.incl. Tunap.
• Tenaamstelling /vrijwaren van nieuw en/of inruilvoertuig.
OPMERKING: bij eventueel aanwezige SATELLIETANTENNE. Vanaf november 2016 zijn veel Nederlandse zenders verplaatst naar de Astra 3 satelliet. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de opties en kosten van een update/vervanging van de eventueel aanwezige antenne
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Buitenkleur cabine metallic Obsidian zwart
- Daglichtpaneel 2x
- Lithium accu
- Luifel met adapter, behuizing wit, 450 x 250 cm (lengte x uitval)
- V100601500 MB Sprinter 4,2 t - 417 CDI - 125 KW/170 PK - Euro VI-D
- V2007112 Voorbereiding voor trekhaak
- V2021027 MB origionele 16" lichtmetalen velgen (zwart) met 4-seizoensbanden
- V2051092 92 l brandstoftank
- V2073112 Regensensor
- V20855J Stoelverwarming voor MB Originele stoelen
- V2113010 Wet Wiper systeem
- V3011012 Dakluik 70 x 50 cm, dubbelschalig (boven bed achter)
- V30330J GFK dakbekleding
- V4036612 Dakkasten boven bedden achter in plaats voor wandelplank
- V5054513 22'' LED-TV met geïntregreerde luidsprekers, afstandsbediening
- V5054610 Houder voor 22'' TV
- V60260J Extra kussen tussen de eenpersoonsbedden
- V60280J Bedombouw voor zitgroep incl. extra kussen en neerlaatbare tafel
- V8011514 Rij assistentie pakket
- V8011613 Rij assistentie pakket plus
- V8013037 Comfort plus pakket 2
- V8028914 Style pakket MB halfintegraal
- V8039017 Wooncomfort pakket Tramp S
- V8040017 Rij comfort pakket 2 MB
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HYMER Tramp S 685 kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HYMER occasions:
HYMER Tramp S 685 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze HYMER Tramp S 685 bieden wij NU al aan met levering November 2025...€ 104.950HYMER Tramp S 585 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze Tramp S 585 met enige verhuur ervaring bieden wij zeer compleet en...€ 104.950
