HYMER Tramp S 585 uit VOORRAAD LEVER
Occasion| Merk: | HYMER |
| Type: | Tramp S 585 uit VOORRAAD LEVER |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Kenteken: | P1-53-ZZ |
| Kilometerstand: | 56579 km |
| Garantie: | Bovag 12 mnd. |
| Kleur: | Denver |
| Afm. slaapplaats 1: | 210X80 |
| Afm. slaapplaats 2: | 190X80 |
| Totale lengte: | 704 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 170 PK |
| Vermogen in kW: | 125 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 229 cm |
| Modeljaar: | 2022 |
| Motortype: | MB 317 CDI EURO 6 E |
| Stahoogte: | 204 cm |
| Totale hoogte: | 296 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Nu leverbaar deze Hymer Tramp S 585. Deze half integraal op Mercedes Benz met breedspoor is een zeer comfortabele camper. De populaire indeling met enkele bedden welke te vergroten zijn naar 1 groot bed en de heerlijke zitgroep aan de voorzijde voldoet aan velen wensen. Niet al te groot maar toch comfortabel. Comfort biedt deze camper op elk gebied zowel tijdens het rijden als op de plaats van bestemming of overnachting. Interesse in zo een mooie Hymer kom naar onze showroom en/of neem contact op met onze verkoopadviseurs. Getoonde afbeeldingen en/of gegevens kunnen enigszins afwijken.
Deze camper is voor voorzien van de volgende optiepakketten:
Rij-assistentiepakket plus bestaande uit:
- Automatische versnellingsbak 9G-TRONIC incl. Hold-functie
- Mercedes-Benz MBUX 10,25" multimedia systeem met multifunctionele toetsen aan stuurwiel, DAB+, touchscreen en achteruitrijcamera
- Actieve afstand assistent DISTRONIC+ incl. multifunctioneelstuurwiel (meerprijs t.o.v. cruise control)
- Stuurwiel met lederen bekleding (bij automatische versnellingsbak)
Comfort plus pakket 2 bestaande uit:
- Hor bij ingangsdeur
- Panorama dakraam boven cabine, manueel uitzetbaar
- Raam in ingangsdeur met verduistering en geïntegreerde prullenbak
Vouwverduistering voor cabine
Style pakket MB Half integraal bestaande uit:
- Radiator grille in chroom
- Voorbumper, aanbouwdelen en frame grille in voertuigkleur gespoten
- Mistlampen incl. statisch bochtenlicht
Wooncomfort pakket Tramp S
- 4 x 230 V / 1 x 12 V / 1 x dubbele USB extra stopcontacten
- 4 kussens met overtrek
- Ambiance verlichting
- Hoeslaken bed achter
- Serviceluik in rijrichting links 65 x 65 cm
Rij comfortpakket 2 MB bestaande uit:
- Halfautomatische airco Tempmatik
- Elektrische parkeerrem
- Versterkte vooras
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Bekledingsstof Denver
- Decor Tip - Printed
- E&P hydrolisch levelsysteem
- Heosafe deursloten
- Hulpluchtvering achter
- Luifel met adapter, behuizing wit, 450 x 250 cm (lengte x uitval)
- MB Sprinter 3,5 t - 317 CDI - 125 KW/170 PK - Euro VI-E
- V2021027 MB origionele 16" lichtmetalen velgen (zwart) met 4-seizoensbanden
- V30330J GFK dakbekleding
- V4006110 XXL-bed, extra lang ligvlak (+23 cm) incl. halfhoge kledingskast
- V4044017 Comfort L-zitgroep met loungebekleding,
- V60260J Extra kussens tussen de twee eenpersoonsbedden
- V60285J Bedombouw comfort L-zitgroep incl. extra kussen
- V8011613 Rij assistentie pakket plus
- V8013037 Comfort plus pakket 2
- V8028914 Style pakket MB halfintegraal
- V8039017 Wooncomfort pakket Tramp S
- V8040017 Rij comfort pakket 2 MB
- Voorbereiding voor trekhaak
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HYMER Tramp S 585 uit VOORRAAD LEVER kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HYMER occasions:
HYMER Tramp S 585 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze Tramp S 585 met enige verhuur ervaring bieden wij zeer compleet en...€ 104.950HYMER Tramp S 685 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze HYMER Tramp S 685 bieden wij NU al aan met levering November 2025...€ 104.950
