HYMER Tramp S 585 Mercedes
Occasion| Merk: | HYMER |
| Type: | Tramp S 585 Mercedes |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Kenteken: | P1-53-ZZ |
| Kilometerstand: | 96610 km |
| Garantie: | Bovag12mnd/20.000km |
| Kleur: | Denver |
| Afm. slaapplaats 1: | 210X80 |
| Afm. slaapplaats 2: | 190X80 |
| Totale lengte: | 704 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 170 PK |
| Vermogen in kW: | 125 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 229 cm |
| Modeljaar: | 2022 |
| Motortype: | 2.0 EURO 6 |
| Stahoogte: | 204 cm |
| Totale hoogte: | 296 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Leeg gewicht: | 2960 kg |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Hymer Tramp-S 585
Ontdek de Hymer Tramp-S 585; een comfortabele half integraal camper op Mercedes-Benz chassis met breedspooras en boordevol luxe pakketten.
De populaire indeling met enkele bedden, eenvoudig om te bouwen tot één groot bed, en de heerlijke zitgroep aan de voorzijde maken deze compacte camper geschikt voor velerlei wensen.
Comfortabel reizen en heerlijk verblijven op de plaats van bestemming: deze Tramp-S biedt het allemaal.
Profiteer nu van de aantrekkelijke aanbieding bij DE JONG Kampeer & Recreatie!
UITGELICHT:
Hymer Tramp-S 585 van € 99.950,- voor maar € 94.950,-! (uw voordeel: € 5.000,-)
Hoogtepunten van de Hymer Tramp-S 585
• Rij-assistentiepakket plus: de automatische versnellingsbak 9G-TRONIC met Hold- functie, het Mercedes-Benz MBUX 10,25" multimediasysteem en de actieve afstandsassistent DISTRONIC+ zorgen samen voor een ontspannen en veilige rijervaring.
• Comfort op elk moment: dankzij het E&P-levelsysteem en de luchtvering staat en rijdt u altijd stabiel, ook op oneffen ondergrond of camperplaatsen.
• Wooncomfortpakket Tramp-S: met extra stopcontacten (230V, 12V en dubbele USB), sfeervolle ambiance verlichting en een royaal serviceluik geniet u van alle gemakken tijdens uw verblijf.
• Comfort plus pakket 2: een hor bij de ingangsdeur, het handmatig uit te zetten panoramadakraam boven de cabine en de verduistering in de ingangsdeur zorgen voor extra privacy, luchtcirculatie en verduistering wanneer u dat wenst.
• Style pakket MB Half Integraal: de radiatorgrille in chroom, de in voertuigkleur gespoten voorbumper en de mistlampen met statisch bochtenlicht geven deze
Tramp-S een stijlvolle en herkenbare uitstraling.
Daarnaast is deze Tramp-S 585 voorzien van een rijcomfortpakket 2 MB (met halfautomatische airco Tempmatik, elektrische parkeerrem en versterkte vooras), een extra inverter en veiligheidssloten voor optimale bescherming onderweg.
Interesse in deze Hymer Tramp-S 585?
Kom langs in onze Showroom en/of neem contact op met onze verkoopadviseurs voor meer informatie of een bezichtiging.
Unitnummer: 49595
Waarom kiezen voor DE JONG Kampeer & Recreatie?
• Direct op avontuur: onze topkwaliteit campers zijn uit voorraad leverbaar. Geen lange levertijden, maar direct vakantie!
• Hymer & Eriba: al meer dan 40 jaar de erkende Eriba & Hymer dealer van Nederland.
• Bewezen topservice: klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9!
• Ruim 21.000 m² kampeerplezier onder één dak in Hillegom-De Zilk.
• Gigantisch prijsvoordeel: profiteer nu van onze extreem scherpe aanbiedingsprijzen!
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle hoofdpunten bij inname. Voor een meerprijs van € 1.250,- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en 12 maanden/ max. 20.000 km BOVAG-garantie. Bij aankoop met een afleverbeurt bieden wij de volgende extra’s:
• Auto technische onderhoudsbeurt volgens voorgeschreven onderhoud specificaties.
• Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen.
• Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven.
• Onderhoudsbeurt + vochtmeting gehele opbouw.
• Schoonmaken van het interieur en exterieur
• Volledige uitleg bij aflevering.
• Cabinemat
• Brandstoftank gevuld met minimaal € 50,- brandstof, incl. Tunap.
• Tenaamstelling /vrijwaren van nieuw en/of inruilvoertuig.
OPMERKING: bij eventueel aanwezige SATELLIETANTENNE. Vanaf november 2016 zijn veel Nederlandse zenders verplaatst naar de Astra 3 satelliet. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de opties en kosten van een update/vervanging van de eventueel aanwezige antenne.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Ambiance verlichting
- Bedombouw comfort L-zitgroep incl. extra kussen
- Bekledingsstof Denver
- Comfort L-zitgroep met loungebekleding,
- Decor Tip - Printed
- Distronic actieve afstandassistent (adaptieve cruise controll)
- E&P hydrolisch levelsysteem
- Electrische parkeerrem
- Extra kussens tussen de twee eenpersoonsbedden
- GFK dakbekleding
- Heosafe deursloten
- Hulpluchtvering achter
- Inverter van 12 V naar 230 volt.
- Luifel 450 x 250 cm
- MB 3,5 t - 317 CDI 170 PK - Euro VI
- MB origionele 16" lichtmetalen velgen
- Mbux 10.25 Multimedia apparaat met camera
- Mistlampen + bochtenlicht
- Panorama dakraam boven cabikne
- Radiator grille in chroom en bumper gespoten
- Voorbereiding voor trekhaak
- XXL-bed, extra lang ligvlak (+23 cm) incl. halfhoge kledingskast
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HYMER Tramp S 585 Mercedes kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HYMER occasions:
HYMER Tramp S 695 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze HYMER Tramp S 695 bieden wij NU al aan met levering november 2026...€ 104.950HYMER Tramp S 585 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze Tramp S 585 met enige verhuur ervaring bieden wij zeer compleet en...€ 104.950HYMER Tramp S 685 Mercedes
De Jong Kampeer & RecreatieDeze HYMER Tramp S 685 bieden wij NU al aan met levering November 2026...€ 104.950
