HYMER Sydney / Gratis Stalling
Occasion| Merk: | HYMER |
| Type: | Sydney / Gratis Stalling |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kenteken: | L6-60-DK |
| Kilometerstand: | 90000 km |
| Totale lengte: | 499 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 150 PK |
| Vermogen in kW: | 110 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2017 |
| Totale hoogte: | 233 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2580 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- A.R. Camera
- Accu
- Achterraam
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Banden goed
- Bearlock
- Boiler
- Cruise Control
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Hefdak
- Koelkast
- Mattenset
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore Dakluifel
- Omnistore luifel
- Radio
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Spoelbakafdekking
- Trekhaak
- Vaste watertank
- Voorraam
- Vuilwatertank
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze HYMER Sydney / Gratis Stalling kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
