HYMER ML T 580 Mercedes
Occasion| Merk: | HYMER |
| Type: | ML T 580 Mercedes |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Kenteken: | R5-40-ZH |
| Kilometerstand: | 72249 km |
| Garantie: | Bovag12mnd/20.000km |
| Kleur: | wit |
| Afm. slaapplaats 1: | 190 |
| Afm. slaapplaats 2: | 185 |
| Totale lengte: | 698 cm |
| Vermogen in PK: | 163 PK |
| Vermogen in kW: | 120 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 222 cm |
| Modeljaar: | 2020 |
| Totale hoogte: | 292 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Leeg gewicht: | 2810 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
EXTRA OPEN
5 Mei Bevrijdigingsdag OPEN 09.00 - 18.00 UUR.
14 Mei Hemelvaartsdag OPEN 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Automaat
- Camera
- Comfort L- zitgroep
- Cruisecontrol.
- Euro 6 milieu klasse
- Grote garage met deur links en rechts
- Grote koelkast
- LPG met buitenvulopening
- Leder bekleed stuurwiel
- Luifel in Box
- Mercedes 163 PK Euro 6
- Metallic lak cabine
- Multimedia met Apple Carplay
- Zonnepaneel.
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HYMER ML T 580 Mercedes kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HYMER occasions:
HYMER ML T 580 Mercedes 4WD
De Jong Kampeer & RecreatieVoorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG! ...€ 189.500HYMER ML T 580 Mercedes 4WD
De Jong Kampeer & RecreatieVoorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG! ...€ 188.950HYMER ML T 580 Mercedes 4WD
De Jong Kampeer & RecreatieVoorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG! ...€ 189.350
