HYMER ML T 580 CrossTrail Mercedes

Nieuw
€ 211.735,-
Merk:HYMER
Type:ML T 580 CrossTrail Mercedes
Bouwjaar: 2026
Kilometerstand: 0 km
Garantie: 24/72mnd fabr/wdich
Kleur:Wit
Afm. slaapplaats 1: 191 X 77 / 192 X 77
Totale lengte: 713 cm
Binnenbreedte: 205 cm
Vermogen in PK: 190 PK
Vermogen in kW: 140 KW
Aantal slaapplaatsen: 2
Binnenlengte: 698 cm
Buitenbreedte: 222 cm
Modeljaar:2026
Stahoogte: 198 cm
Totale hoogte: 305 cm
Limited edition: Nee
Transmissie: AUTOMAAT
Tot toelaatbaar gew.: 4100 kg
Maandbedrag:Meer info

De Hymer ML-T CrossTrail is geen doorsnee camper. Dit is een premium 4x4-reisbegeleider voor wie niet gebonden wil zijn aan asfalt of grenzen. Gebouwd op het betrouwbare Mercedes-Benz Sprinter-chassis, combineert deze Hymer brute kracht met verfijnde Duitse bouwkwaliteit en een zeer stijlvol aanzicht.

Waarom kiezen voor de Hymer ML-T CrossTrail?
* Klaar voor elk terrein - De CrossTrail is uitgerust met permanente vierwielaandrijving, een verhoogd chassis en all-terrain banden. Of u nu door besneeuwde bergpassen rijdt of een zandpad naar een verborgen baai neemt, deze camper brengt u er moeiteloos.
* Zelfvoorzienend en onafhankelijk - Met zonnepanelen, een Hymer Smart Battery System (lithium) en een krachtige dieselverwarming kunt u dagenlang off-grid staan. Geen noodzaak voor campings of aansluitingen, u bepaalt zelf waar u stopt.
* Comfort zonder compromis - Binnenin vindt u een interieur dat luxe ademt: hoogwaardige materialen, slimme opbergruimte en een lichte, open sfeer. De Hymer ML-T CrossTrail biedt ruimte en rust, overal waar u hem brengt.
* Slimme technologieën - De camper is volledig voorbereid op de toekomst: met Hymer Connect, een 5G-router en intuïtieve bediening via uw smartphone houdt u alle systemen onder controle, van de verlichting tot het klimaat.

Technische hoogtepunten
*Motor: Mercedes-Benz 419 CDI (190 pk)
*Lengte: ca. 7,13 m
*Breedte: 2,22 m
*Hoogte: 3,05 m
*Toelaatbaar totaalgewicht: 4.100 kg
*Zonnepanelen: 2 × 95 W standaard
*Aandrijving: 4x4 (permanent)

Ontdek de CrossTrail bij DE JONG Kampeer & Recreatie
DE JONG Kampeer & Recreatie in Hillegom – De Zilk is officieel Hymer-dealer en gespecialiseerd in de premium campers en caravans van Hymer & Eriba. Ons team neemt graag de tijd om samen met u de perfecte wagen van Hymer te vinden. Van de accessoires tot de indeling: wij helpen u bij het vinden/samenstellen van uw ideale reispartner.

Kom langs in onze ruime showroom, proef de sfeer, en laat u inspireren door het unieke gevoel van Hymer campers — gebouwd voor avontuur, ontworpen voor levensgenieters.

Unitnummer: 53985

LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.

Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.

  • Cross Trail totaal pakket ML-T (+372.5kg)
  • V100704174 Lederen bekleding Tallinn (+6.5kg)
  • V100904027 Meubeldecor Native Bamboo
  • V30330J GFK dakbekleding (+20kg)
  • V3064012 Toiletontluchting (+1kg)
  • V3071010 Centrale vergrendeling voor bestuurders-, woonruimte- en garagedeur(en) (+5kg)
  • V50230J Gasstopcontact buiten met afsluitkraan (+1kg)
  • V8005024 Arctic pakket (+106.5kg)
  • V8031023 Winterpakket (+4kg)
Let op!
De hier getoonde video's betreffen NIET het geadverteerde voertuig maar zijn willekeurige video's van dit type.

De Jong Kampeer & Recreatie

Beeklaan 24a
2191 AB Hillegom

www.dejongrecreatie.nl

0252-517717
0252-536086
Aanbod van deze dealer

Wilt u deze HYMER ML T 580 CrossTrail Mercedes kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.

Vul hier uw postcode in voor de kortste route naar De Jong Kampeer & Recreatie en deze HYMER ML T 580 CrossTrail Mercedes

Andere interessante HYMER occasions: