HOBBY PRESTIGE 560 LU
Occasion| Merk: | HOBBY |
| Type: | PRESTIGE 560 LU |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Kenteken: | 02-WT-XR |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Totale lengte: | 746 cm |
| Buitenbreedte: | 250 cm |
| Modeljaar: | 2019 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1486 kg |
| Laadvermogen: | 264 kg |
| Maximaal gewicht: | 1750 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1750 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
2e PAASDAG GEOPEND
Wij openen onze deuren van 11:00 tot 16:00 uur! Of je nu droomt van een nieuwe caravan, een luxe camper zoekt of gewoon wat inspiratie wilt opdoen voor je volgende vakantie: de koffie staat klaar.
+ Wanneer: Tweede Paasdag
+ Tijd: 11:00 – 16:00 uur
+ Locatie: Haarlemmerstraat 1-B, Hillegom
Het kampeerseizoen staat voor de deur en wij vieren dat groots! Tot en met 13 april profiteer je bij ons van de Voorjaars-Voordeel-Weken.
Waarom nu toeslaan?
• Maximale Korting: De scherpste actieprijzen op onze gehele voorraad.
• Direct Leverbaar: Geen wachtlijsten. Vandaag beslissen = deze lente nog op vakantie!
• Grote Voorraad: Ruime keuze uit luxe, compacte en familiemodellen in onze showroom.
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- ATC remsysteem
- Accu
- Airco
- Bankairco
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Mover half automaat
- Rolbed
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Voorraam
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze HOBBY PRESTIGE 560 LU kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante HOBBY occasions:
HOBBY Prestige 560 FC
De Jong Kampeer & RecreatieNu bij DE JONG Kampeer & Recreatie:...€ 43.380HOBBY PRESTIGE 560 WLU
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Hobby Prestige 560 WLU 2025. Direct leverbaar! Basis prijs €...€ 40.905
