HOBBY DE LUXE 495 UL
Occasion| Merk: | HOBBY |
| Type: | DE LUXE 495 UL |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Indeling: | Enkele bedden |
| Kleur: | Atlantis |
| Afm. slaapplaats 1: | 70 X 193 |
| Afm. slaapplaats 2: | 70 X 193 |
| Totale lengte: | 713 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 971 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2014 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 264 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1290 kg |
| Laadvermogen: | 210 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Nu bij DE JONG binnengekomen deze Hobby De Luxe 495 UL uit 2014, een comfortabele en ruime gezinscaravan met 4 slaapplaatsen.
Deze populaire indeling beschikt over twee enkele bedden voorin, die eenvoudig zijn om te bouwen tot een groot tweepersoonsbed, en een gezellige rondzit achterin die eveneens kan worden omgevormd tot een extra slaapplaats.
De caravan is voorzien van een praktische middenkeuken met koelkast, vriesvak, gascomfort en warmwatervoorziening. De sanitaire ruimte beschikt over een cassettetoilet en wastafel.
Dankzij de ringverwarming, goede isolatie en ruime opbergmogelijkheden is deze caravan geschikt voor zowel korte vakanties als langere reizen.
Belangrijkste kenmerken:
Comfortabele enkele bedden
Ruime rondzit
Middenkeuken met koelkast en vriesvak
Cassettetoilet en wastafel
Ringverwarming
Serviceluik
Stabilisatorkoppeling
Breedte: 230 cm
Toegestane maximummassa: 1.500 kg
Rijklaar gewicht circa 1.280-1.290 kg
Een ideale caravan voor stellen of gezinnen die op zoek zijn naar comfort, kwaliteit en een praktische indeling. Goed onderhouden en klaar voor vele zorgeloze vakanties.
Vraag naar onze verkoopadviseurs voor een passend advies en kom gerust deze nieuwe binnen gekomen occasion eens bezichtigen.
Unitnummer 43873
Voor een meerprijs van € 695,-- bieden wij deze caravan aan met een afleverbeurt en 12 maanden BOVAG-garantie. Bij deze afleverbeurt zijn inbegrepen:
* BOVAG-onderhoudsbeurt caravan,
* Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen,
* Volledige uitleg bij aflevering,
* Schoonmaken interieur en exterieur, deurmat, disselhoes,
* Tenaamstellen/vrijwaren van nieuw en inruil voertuig.
Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorbehouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- 3 Pits gastoestel
- Afval watertank
- Bedienings paneel
- Bedverbreding met matras
- Big foots
- Disselafdekking
- Fietsendrager
- Groot dakluik
- Hoge koelkast
- Mover half automaat
- Reservewiel onder caravan
- Zakluifel
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HOBBY DE LUXE 495 UL kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HOBBY occasions:
HOBBY De Luxe 495 UL
De Jong Kampeer & RecreatieHobby De Luxe 495 UL – Comfortabele caravan met 1800 kg as,...€ 29.950HOBBY De luxe 490 KMF
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Nieuwe Hobby de Luxe 490 KMF 2026. Basis prijs €...€ 31.045HOBBY De luxe 495 UL
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Hobby de Luxe 495UL, ruime,lichte, comfortabele caravan met 2 aparte...€ 31.725
