HOBBY DE LUXE 460 UFE
Occasion| Merk: | HOBBY |
| Type: | DE LUXE 460 UFE |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kenteken: | 68-WK-FF |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 676 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2013 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1180 kg |
| Laadvermogen: | 170 kg |
| Maximaal gewicht: | 1350 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1350 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Fietsenrek achterop
- Kachel
- Koelkast
- Omvormer
- Ringverwarming
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Voortentlamp
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze HOBBY DE LUXE 460 UFE kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante HOBBY occasions:
HOBBY De Luxe 460 UFe
De Jong Kampeer & RecreatieIn de showroom te bezichtigen de Hobby De Luxe 460 UFE....€ 31.543HOBBY De Luxe 460 UFe
De Jong Kampeer & RecreatieUit voorraad leverbaar de Hobby De Luxe 460 UFE....€ 31.220HOBBY De Luxe 460 UFe
De Jong Kampeer & RecreatieUit voorraad leverbaar de Hobby De Luxe 460 UFE....€ 31.170
