HOBBY De luxe 460 LU
Nieuw| Merk: | HOBBY |
| Type: | De luxe 460 LU |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Aparte bedden |
| Afm. slaapplaats 1: | 205 X 77 |
| Afm. slaapplaats 2: | 190 X 77 |
| Afm. slaapplaats 3: | 204 X 155 |
| Totale lengte: | 676 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 934 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1130 kg |
| Laadvermogen: | 370 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
Hobby De Luxe 460 LU is een compacte caravan met als optie asverzwaring,wiel met beugel,vloerverwarming,indirecte verlichting, 2 enkele bedden, ruime rondzit aan de voorzijde, geschikt voor 4 personen, uitvoering o.a. met frisse bekleding en extra USB-poorten.
De basisprijs voor deze caravan is: € 28.700,-. De prijs inclusief opties is € 30.065,-
- Aslast verhoging
- Boiler 5 ltr
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Geremde as
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast 89 ltr
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Stabilisator
- USB stopcontact
- Verswatertank
- Verzwaarde steunen
- Vloerverwarming
- Voorraam
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze HOBBY De luxe 460 LU kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante HOBBY occasions:
HOBBY De Luxe 460 LU
De Jong Kampeer & RecreatieDe allereerste Hobby De Luxe 460 LU van modeljaar 2026 is gearriveerd en...€ 30.770HOBBY De luxe 460 SFf
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Nieuwe Hobby de Luxe 460 SFf 2026. Middenzit, Comfortabel Queensbed op...€ 33.180
