HOBBY De Luxe 400 SFE
Nieuw| Merk: | HOBBY |
| Type: | De Luxe 400 SFE |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Frans bed |
| Afm. slaapplaats 1: | 195 X 137 - 108 |
| Afm. slaapplaats 2: | 205 X 101 |
| Totale lengte: | 598 cm |
| Binnenbreedte: | 217 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Omloopmaat: | 859 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 263 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1059 kg |
| Laadvermogen: | 379 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Verwacht Juli 2026 de Hobby De Luxe 400 SFE
Deze Hobby De Luxe 400 SFE is dé ideale compacte caravan voor starters en stellen, met een stijlvol nieuw interieur, een comfortabel Frans bed voorin, een gezellige treinzit achterin, en een vernieuwde keuken met strakke, gladde achterwand voor een modernere look, perfect voor iedereen die met stijl en comfort op pad wil zonder onnodig gewicht. Deze caravan combineert de bewezen kwaliteit van Hobby met subtiele, maar geslaagde vernieuwingen, zoals de 'Zesto' stoffering, voor een instant vakantiegevoel. Het toilet, externe wastafel, hangkast en de vele kleinere en grote opberg mogelijkheden maken de caravan helemaal compleet de avontuurlijke vakanktie.
Standaard is er al veel aanwezig, hier volgen de hoogtepunten:
* Antislingerkoppeling KNOTT
* Oploopremsysteem met automatische nastelling KNOTT ANS
* Schokbrekers
* Verzwaarde uitdraaisteunen
* Geschikt voor toelating 100 km (D) na Tempo 100 keuring
* Combicassette met verduisterings- en insectenplissé voor alle ramen
* Toegangsdeur extra breed, met driepuntsvergrendeling, raam, afvalemmer, opbergvakken en insectenplissé in deuropening, uitvoering model afhankelijk
* Disselbak geschikt voor 2 x 11 kg gasflessen
* Geïntegreerde voortentlijst
* Geïsoleerde wielkasten
* Markieslijst met waterafvoer, front en achterzijde
* Winterventilaltie bij zitgroep, kasten en bedden
* Bovenkasten met veel bergruimte en Soft-Close kleppen
* 113 liter DOMETIC koelkast, serie 10, incl. 12 liter vriesvak, met dubbele aanslag, absorbertechniek
* Rolbare vuilwatertank, 23,5 liter
* Schoonwatertank, 47 liter
* Therme TRUMA warmwatervoorziening
Verder is deze caravan voorzien de volgende aantrekkelijke meerprijs opties:
- Aslastverhoging naar 1.500 kg, met technische verandering
- Sfeerverlichting, uitvoering model afhankelijk
- Voortent contactdoos
Zeg nou zelf, je wilt toch met deze caravan lekker op pad gaan. Kom langs om deze caravan de bespreken. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
De aangegeven basisprijs is inclusief op het voertuig aanwezige meerprijs opties en inclusief afleverpakket welke bestaat uit: Transport af fabriek naar dealer, Nul beurt , kenteken, schoonmaak binnen en buiten, volledige instructie (ca 1,5 uur) bij aflevering, 24 maanden volledige garantie en tot 60 maanden garantie op waterdichtheid. Allen conform fabrieksvoorwaarden. .
Massa rijklaar is inclusief basisuitrusting (Gevulde watertank, 1 lichtgewicht gevulde gasfles en electrakabel.)
Het gewicht van extra opties dient bij het rijklaargewicht opgeteld te worden. .Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorberhouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Aslastverhoging tot 1.500 kg (+22kg)
- Binnenkort VERWACHT
- Sfeerverlichting uitvoering model afhankelijk (+1kg)
- Voortent stopcontact, incl. 230V uitgang, SAT-/TV- aansluiting
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze HOBBY De Luxe 400 SFE kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante HOBBY occasions:
HOBBY De Luxe 400 SFE
De Jong Kampeer & RecreatieDe Ultieme Vrijheid Begint Hier: De Nieuwe Hobby De Luxe 400 SFE 2026...€ 27.985
