HOBBY De luxe 400 SFe
Occasion| Merk: | HOBBY |
| Type: | De luxe 400 SFe |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kenteken: | 34-WH-D3 |
| Indeling: | Lengte bed. |
| Afm. slaapplaats 1: | 195 X 137 |
| Afm. slaapplaats 2: | 205 X 101 |
| Totale lengte: | 597 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 859 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1050 kg |
| Laadvermogen: | 300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1350 kg |
Hobby 400SFE uit 2023 is een luxe, zeer complete caravan in een compacte afmeting.
Uitgevoerd met mover, thule luifel met 2 zijwanden, fietsenrek voor elektische fietsen, etc.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Binnenvering matras
- Boiler
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast 133 ltr dubbelzijdig te openen
- Lattenbodem
- Raam in toegangsdeur
- Reservewiel + beugel
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Spot 2x op rail
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze HOBBY De luxe 400 SFe kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante HOBBY occasions:
HOBBY De luxe 400 SFe
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.De basisprijs voor deze caravan is: € 27.600,-. Prijs inclusief...€ 28.150HOBBY De Luxe 400 SFE
De Jong Kampeer & RecreatieDe Ultieme Vrijheid Begint Hier: De Nieuwe Hobby De Luxe 400 SFE 2026...€ 25.950
