HOBBY DE LUXE 400 SF
Occasion| Merk: | HOBBY |
| Type: | DE LUXE 400 SF |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Kenteken: | WX-LV-93 |
| Indeling: | Treinzit met dwarsbed |
| Totale lengte: | 580 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2003 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 860 kg |
| Laadvermogen: | 240 kg |
| Maximaal gewicht: | 1100 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1100 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek achterop
- Koelkast
- Voortent gebruikt
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze HOBBY DE LUXE 400 SF kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
