FENDT Tendenza 465 SFB
Verhuur| Merk: | FENDT |
| Type: | Tendenza 465 SFB |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kenteken: | 79-WS-LT |
| Indeling: | Frans bed |
| Kleur: | Cala |
| Afm. slaapplaats 1: | 140 X 200 |
| Afm. slaapplaats 2: | 142 X 210 |
| Totale lengte: | 705 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Binnenlengte: | 500 cm |
| Omloopmaat: | 958 cm |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2017 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 263 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1260 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Nú binnen gekomen bij DE JONG KAMPEER & RECREATIE:
Fendt Tendenza 465 SFB uit bouwjaar 2017
Deze luxe en perfect onderhouden caravan is een zeer nette en complete Fendt Tendenza 465 SFB. Deze kwaliteitscaravan van het Duitse topmerk Fendt staat bekend om zijn uitstekende afwerking, comfortabele indeling en duurzame bouw.
Indeling:
Ruim vast Frans bed voorin, middenkeuken met kookplaat, spoelbak en koelkast
(american fridge), Gezellige rondzit achterin, eenvoudig om te bouwen tot extra slaapplaats
. Badkamer met toilet en open wastafelindeling.
Als extra optie heeft hij ook een buitenstopcontact in de voortent om met het grootste gemak even een laptop of ander apparaat te kunnen laten functioneren zonder dat u hiervoor binnen moet gaan zitten.
Belangrijkste kenmerken:
>
Geschikt voor 2–4 personen
> Veel opbergruimte
>
Hoogwaardige afwerking (zeer goede isolatiewaarde ook in de winter)
> Zeer ondersteunende en comfortabele matrassen
>
Stabilisatiekoppeling
>
high-end interieurstijl
>
Boiler voor warm water
>
Hordeur en verduistering
>
Fietsendrager E-bike ready
> Licht metalen velgen
> Reservewiel in rek onder caravan
> Cassetteluifel
> Lithium ion accu inclusief half automatische mover van merk Enduro
Deze caravan is ideaal voor stellen of een klein gezin dat comfortabel wil reizen met de kwaliteit die je van Fendt mag verwachten.
Nodigt deze caravan u uit tot een bezichtiging, onze verkoopadviseurs zullen u met de grootste zorgvuldigheid helpen.
Unitnummer: 46 051
Voor een meerprijs van € 695,-- bieden wij deze caravan aan met een afleverbeurt en 12 maanden BOVAG-garantie. Bij deze afleverbeurt zijn inbegrepen:
* BOVAG-onderhoudsbeurt caravan,
* Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen,
* Volledige uitleg bij aflevering,
* Schoonmaken interieur en exterieur, deurmat, disselhoes,
* Tenaamstellen/vrijwaren van nieuw en inruil voertuig.
Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorbehouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
2e Paasdag 6 April OPEN 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- 3 Pits gastoestel
- Apothekerskast
- Cassette luifel
- Enduro 1/2 aut mover incl lith . ion accu
- Fietsenrek BC 260 e-bikes
- Grote koelkast
- Hordeur schuifdeur
- LM velgen
- Lithium Ion accu
- Massa schakelaar
- Matrastopper
- Reservewiel staal
- Stabilisatorkoppeling
- TV aansluiting voortent
- TV beugel Sky voor LCD TV (modelafhankelijk)
- Teun Dorema Primero 270 voortent
- Truma Combi 4
- Universeel voortent stopcontact 220V/TV
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze FENDT Tendenza 465 SFB kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
