FENDT Next 380
Nieuw| Merk: | FENDT |
| Type: | Next 380 |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Frans bed |
| Afm. slaapplaats 1: | 202 X 133 |
| Afm. slaapplaats 2: | 200 X 96 - 85 |
| Totale lengte: | 588 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Binnenlengte: | 437 cm |
| Omloopmaat: | 887 cm |
| Buitenbreedte: | 219 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 259 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Maximaal gewicht: | 1300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Verwacht eerste helft juni 2026 de Fendt Next 380, licht van gewicht en compact in zijn omvang.
De Next 380 van Fendt is ideaal voor auto's met een laag trekvermogen en heeft verwonderlijk veel comfort en ruimte voor zijn grootte. De Next 380 heeft fraaie indeling met frans bed, ruime zithoek, keukenblok met spoelbak en 2-pits gaskookplaat, hoge koelkast met vriesvak, hoge kast met legplanken en cassette toilet en een wastafel buiten toiletruimte.
Deze caravan is uitgevoerd met de volgende extra pakketten en meerprijs opties:
- Het NXtec 1.3 pakket en die bevat:
* Serviceluik 999x419 mm links voor
* Aslast verhoging naar 1300 kg
* Thule fietsendrager voorzijde "Superb XT" zilver
- NXcom pakket en die bevat:
* Hordeur
* Truma Therme warmwater
* Kussens(2x) en Viltmanden (4x)
- AL-KO stabilisator koppeling AKS 3004
Meer weten over deze schitterende caravan of één van onze andere modellen, kom langs en ga in gesprek met een van onze verkoopadviseurs.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Binnenkort VERWACHT
- NXtec 1.3 (+33kg)
- Nxcom (+14.2kg)
- Stabilisatorkoppeling Aks 3004
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze FENDT Next 380 kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante FENDT occasions:
FENDT Next 380
De Jong Kampeer & RecreatieDe Fendt Next 380, licht van gewicht en compact in zijn omvang....€ 23.804FENDT Next 380
De Jong Kampeer & RecreatieNieuw de Fendt Next 380, licht van gewicht en compact in zijn omvang....€ 23.375
