ERIBA Nova S 620
Occasion| Merk: | ERIBA |
| Type: | Nova S 620 |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Kenteken: | 33-WT-HL |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Totale lengte: | 825 cm |
| Buitenbreedte: | 250 cm |
| Modeljaar: | 2019 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1820 kg |
| Maximaal gewicht: | 2500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 2500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- ALDE verwarming
- Accu
- Alde vloerverwarming
- Aluminium velgen
- Aslast 2.500 kg
- Banden goed
- Bedsprei
- Boiler
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Disselslot
- Douche
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Koelkast 189 ltr
- Magnetron
- Omvormer
- Openslaande ramen
- Res. wiel
- Rolbed
- Schotel installatie
- Serviceluik
- Sound systeem
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Vloerverwarming
- Voortent
- Voortentlamp
- Winterpakket
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ERIBA Nova S 620 kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
