ERIBA NOVA 435 GL
Nieuw| Merk: | ERIBA |
| Type: | NOVA 435 GL |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Indeling: | Treinzit met frans bed |
| Totale lengte: | 635 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2008 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1040 kg |
| Laadvermogen: | 310 kg |
| Maximaal gewicht: | 1350 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1350 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- 1350 kg
- Accu
- Achterraam
- Boiler
- Caravan mover REICH Electr.
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Douche
- Fietsenrek achterop
- Fietsenrek voorop
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Luifel
- Res. wiel
- Ringverwarming
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Voorraam
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ERIBA NOVA 435 GL kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
