ELDDIS Whirlwind 554
Nieuw| Merk: | ELDDIS |
| Type: | Whirlwind 554 |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Afm. slaapplaats 1: | 208 X 152 |
| Afm. slaapplaats 2: | 192 X 140 |
| Totale lengte: | 748 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 1035 cm |
| Buitenbreedte: | 226 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 267 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Laadvermogen: | 305 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1550 kg |
De Elddis Whirlwind 554 (2026) is een 4-persoons caravan met een queensbed achterin en een ruime badkamer over de volle breedte. De caravan is voorzien van comfort met hoogwaardige afwerking, zoals GRP-zijwanden en een uitgebreide uitrusting waaronder een fornuis, oven en magnetron,uitneembaar tapijt en ATC-remcorigeersysteem.
Getoonde prijs van dit model is rijklaar en inclusief vermelde opties.
Inclusief: leges, nulbeurt en algehele controle van de nieuwe caravan in de werkplaats,
Schoonmaak, uitleg bij aflevering.
- Alko ATC trailer control
- Boiler
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Douche / toiletruimte
- Gladde beplating
- Groot helder dakluik
- Hordeur
- Koelkast
- Lattenbodem
- Magnetron
- Oven/grill 4 pits kooktoestel
- Panorama luik met verl. hor en verd.
- Queensbed
- Raam in toegangsdeur
- Radio
- Serviceluik
- Stabilisator
- Tapijt
- Thetfort cassettetoilet
- Vaste watertank
- Whale underfloor Heater gas/electr
- Wiel + alko wielbeugel
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ELDDIS Whirlwind 554 kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
