ELDDIS AvantÚ Apex 554
Nieuw| Merk: | ELDDIS |
| Type: | AvantÚ Apex 554 |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Afm. slaapplaats 1: | 208 X 152 |
| Afm. slaapplaats 2: | 192 X 140 |
| Totale lengte: | 748 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 1035 cm |
| Buitenbreedte: | 226 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 267 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Laadvermogen: | 305 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1550 kg |
De Elddis Avante Apex 554 (2026) is een luxe 4-persoons caravan met een 'tweepersoons eilandbed' ,achterbadkamer,verzwaarde uitdraaisteunen, panaromadakluik, zonnepaneel, Wi-Fi ,een modern interieur en diamantzilveren zijwanden.
Getoonde prijs van dit model is rijklaar en inclusief vermelde opties.
Inclusief: leges, nulbeurt en algehele controle van de nieuwe caravan in de werkplaats,
Schoonmaak, uitleg bij aflevering.
- Alko ATC trailer control
- Aslast verhoging
- Boiler
- Buiten gasaansluiting
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Dakventilator
- Disselafdekking
- Douche / toiletruimte
- Douche cabine met douche uitrusting
- Gladde beplating
- Hordeur
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem met gasdempers.
- Magnetron
- Oven/grill 4 pits kooktoestel
- Plissé verblinding en horren
- Queensbed
- Raam in toegangsdeur
- Radio
- Reservewiel
- Serviceluik
- Stabilisator
- Stargazer dakraam 1400x450
- TV steun
- Tapijt
- Verzwaarde steunen/Bigfoots
- Whale underfloor Heater gas/electr
- Wiel + alko wielbeugel
- Zonnepaneel
- Zwarte lichtmetalen velgen
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ELDDIS AvantÚ Apex 554 kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
