DETHLEFFS SUMMER EDITION 395 DB
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | SUMMER EDITION 395 DB |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Indeling: | Lengte bed. |
| Kleur: | Gomera |
| Afm. slaapplaats 1: | 197 X 140 |
| Totale lengte: | 600 cm |
| Binnenbreedte: | 215 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 860 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2008 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 259 cm |
| Limited edition: | Ja |
| Leeg gewicht: | 940 kg |
| Laadvermogen: | 260 kg |
| Maximaal gewicht: | 1200 kg |
Dethleffs Summer Edition 395DB 2009. Compacte en zeer complete lichtgewicht caravan , met fransbed in de lengte, mover, voortent,luifel en fietsenrek.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Douche / toiletruimte
- Fietsenrek voorop
- Groot helder dakluik
- Kachel + ringleiding
- Keuken 3pits achterop
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem
- Serviceluik
- Stabilisator
- Vastbed binnenvering
- Verswatertank
- Voortent
- Wiel + alko wielbeugel
- Zakluifel
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS SUMMER EDITION 395 DB kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS Summer Edition 460 EL
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Summer Edition 460 EL 2026. Beplating grijs. 1700 kg as, Aluminium...€ 28.990DETHLEFFS Summer Edition 560 FMK
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.De Dethleffs 560 FMK Summer Edition 2026 is een riante gezinscaravan...€ 32.950DETHLEFFS Summer Edition 560 FMK
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Dethleffs Summer Edition 560 FMK. Incl: Voorraam, vloerverwarming, dak...€ 34.908
