CHAUSSON V594 Premium / Gratis Stalling
Occasion| Merk: | CHAUSSON |
| Type: | V594 Premium / Gratis Stalling |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kilometerstand: | 42000 km |
| Kleur: | beige |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Totale hoogte: | 2650 cm |
| Limited edition: | Ja |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Leeg gewicht: | 2786 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- A.R. Camera
- Accu
- Achterraam
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Bearlock
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Cruise Control
- Dakraam in cabine
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Flatscreen TV
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Lithium accu
- Mattenset
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore Dakluifel
- Omnistore luifel
- Omvormer
- Openslaande ramen
- Radio
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Spoelbakafdekking
- TV 32 inc bij entree
- Thule dakluifel
- Thule fietsendrager voor
- Thule zijwanden
- Toegangsdeur met raam
- Trekhaak
- Vaste watertank
- Vuilwatertank
- Zonnepaneel
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze CHAUSSON V594 Premium / Gratis Stalling kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
