CHATEAU CALISTA 430
Occasion| Merk: | CHATEAU |
| Type: | CALISTA 430 |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Indeling: | Treinzit met dwarsbed |
| Totale lengte: | 633 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2004 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 900 kg |
| Maximaal gewicht: | 1300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Geen omschrijving
- 1300 kg
- Accu
- Aluminium velgen
- Boiler
- Caravan mover REICH
- Disselafdekking
- Fietsenrek achterop
- Fietsenrek voorop
- Heki dakluik
- Lithium accu
- Omnistore luifel
- Openslaande ramen
- Stabilisatorkoppeling
- Verzwaarde steunen
- Voortent
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze CHATEAU CALISTA 430 kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
