CARAVELAIR Silver 490
Occasion| Merk: | CARAVELAIR |
| Type: | Silver 490 |
| Bouwjaar: | 1999 |
| Kenteken: | WX-12-JF |
| Afm. slaapplaats 1: | 200 X 140 |
| Afm. slaapplaats 2: | 177 X 70 |
| Afm. slaapplaats 3: | 177 X 70 |
| Totale lengte: | 617 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 6 |
| Omloopmaat: | 945 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 1999 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 210 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 955 kg |
| Laadvermogen: | 275 kg |
| Maximaal gewicht: | 1230 kg |
Direct van eerste eigenaar ingeruild. In supermooie staat, voorzien van mover, voortent en luifel. Altijd op tijd zijn onderhoud gehad.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Indirecte verlichting bovenkasten
- Kachel
- Koelkast
- Lattenbodem
- Railzak luifel
- Serviceluik
- Stabilisator
- Stapelbed
- Voortent
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze CARAVELAIR Silver 490 kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
