CARADO V 337 Pro+ Fiat

Nieuw
€ 85.595,- € 79.995,-
Merk:CARADO
Type:V 337 Pro+ Fiat
Bouwjaar: 2025
Kilometerstand: 0 km
Kleur:Grijs
Afm. slaapplaats 1: 200 X 70
Afm. slaapplaats 2: 195 X 80
Totale lengte: 664 cm
Brandstof: DIESEL
Vermogen in PK: 140 PK
Vermogen in kW: 104 KW
Aantal slaapplaatsen: 2
Buitenbreedte: 214 cm
Modeljaar:2025
Motortype: 2.2 M-JET EURO 6E
Stahoogte: 195 cm
Totale hoogte: 271 cm
Limited edition: Ja
Transmissie: AUTOMAAT
Laadvermogen: 700 kg
Maximaal gewicht: 3500 kg
Tot toelaatbaar gew.: 3500 kg
Maandbedrag:Meer info

Eind juni leverbaar: de populaire Carado V337 Pro+ met krachtige Fiat 140 pk motor en 8-traps automaat. Een zeldzame uitvoering op basis van het betrouwbare Fiat-chassis. Wilt u deze zomer nog genieten van de vrijheid van reizen? Dan is dit dé kans. Dankzij de verwachte levering eind juni, kunt u direct vertrekken richting de zon, bergen of kust. Het gemak van een volwaardige camper in een compact formaat brengt u zeer comfortabel naar de plaats van bestemming. Met een lengte van slechts 6,64 meter en een breedte van 2,14 meter is deze camper ideaal voor avonturiers die de mooiste plekken willen ontdekken, zonder concessies te doen aan comfort of luxe.

Slim ontwerp, klaar voor vakantie
• Enkele bedden achterin – om te bouwen tot één groot bed
• Ruime keuken en douche-/toiletruimte
• Comfortabele zitgroep met draaibare pilotenstoelen
Of u nu een weekend weggaat of een langere roadtrip plant, de Carado V337 maakt het eenvoudig én aangenaam.

Extra compleet dankzij Pro+ pakket. De Pro+ uitvoering bestaat uit:
• Design Pakket 1 | Gespoten bumpers
• Design Pakket 2 | 16 inch Licht metalen velgen
• Metallic-lak Aluminio Grey
• Vouwverduistering
• Raam in de kap boven de cabine
• Speciaal gekleurde bovenkastdeuren in 'Cosy White'
• Luifel 4 meter
• Geïsoleeerde afvalwatertank
• Serviceluik linkerzijde

Verder beschikt deze volledig uitgeruste wagen over:
• Cruise control
• Elektrisch bedienbare ramen en centrale deurvergrendeling cabine
• Bestuurder- en passgierstoel in interieurbekleding
• Panorama dakraam 70 x 50 cm
• Dakluik met helder plexiglas 40 x 40 cm
• Én nog veel meer slimme extra’s die zorgen voor een ontspannen reis.

Klaar voor vertrek? Wij ook. Wilt u deze zomer al met een nieuwe camper op pad? Kom langs in onze Showroom of neem contact op met één van onze verkoopadviseurs. Ze vertellen u graag meer over deze unieke Fiat-uitvoering en de uitgebreide uitrusting. Let op: deze Carado V337 Pro+ met Fiat automaat is slechts beperkt beschikbaar. Levering eind juni = direct op vakantie in juli/augustus! Wij verwachten ook een aantal V337 met zeer scherpe afleverprijs in mei, dus wilt u toch nog eerder vertrekken. Informeer dan snel naar deze unieke wagens.(Unitnummer 53328)

LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.

EXTRA OPEN: 2e Paasdag 21 April 11.00 - 17.00 uur.

Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel zijn op deze dag EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!

Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.

Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.

  • 90 liter dieseltank (+ 23 kg
  • Bedombouw enkele bedden naar 2-persoonsbed (+ 5 kg
  • Binnenkort VERWACHT
  • Elektrische parkeerrem (-9,4 kg
  • Fiat Ducato 3,5 t 140 PK automaat euro 6
  • Houten douchevlonder (+ 2 kg
  • Leefwereld Wit
  • Pro+ pakket V 337 Fiat (+ 84 kg
Let op!
De hier getoonde video's betreffen NIET het geadverteerde voertuig maar zijn willekeurige video's van dit type.

De Jong Kampeer & Recreatie

Beeklaan 24a
2191 AB Hillegom

www.dejongrecreatie.nl

0252-517717
0252-536086
Aanbod van deze dealer

Wilt u deze CARADO V 337 Pro+ Fiat kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.

Vul hier uw postcode in voor de kortste route naar De Jong Kampeer & Recreatie en deze CARADO V 337 Pro+ Fiat

Andere interessante CARADO occasions:

  • CARADO V 337 Pro+ Fiat

    De Jong Kampeer & RecreatieCarado V337 Pro+ – Compact reizen in stijl, met unieke Fiat...€ 79.995
  • CARADO V 337 Pro+ Fiat

    De Jong Kampeer & RecreatieVerwacht midden augustus, klaar voor eindeloze kampeerbehoefte...€ 79.995