CARADO V 337 Fiat
Nieuw| Merk: | CARADO |
| Type: | V 337 Fiat |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24/84 Fabr/Wat.dicht |
| Afm. slaapplaats 1: | 200X70 |
| Afm. slaapplaats 2: | 195X80 |
| Totale lengte: | 666 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 271 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3650 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
SUPER VOORDELIG op vakantie met de Carado V 337
Wij kochten deze populaire Carado V 337 weer EXTRA voordelig in!
Zolang de VOORRAAD strekt bieden wij deze GEHEEL COMPLEET aan van 90.539, -- voor 85.650, -- en een verlengde garantie van 24 maanden.
Profiteer dus nu van de volgende voordelen:
* Zeer compact om te rijden, breedte 214 cm, en toch ruim van binnen door goed doordachte indeling.
* Gebouwd op basis van Fiat. Betrouwbaar en al jarenlang bewezen in de camperbouw.
• Krachtige Fiat 140 Pk met comfortabele 8 trap volautomaat
* Voorzien van vele opties zoals onder andere
* Electrische parkeerrem. Handig bij het draaien van de pilotenstoelen
* Bandendruksensoren
* Navigatiesysteem en camera
* Cabine Alu Grey metallic
* Zeer complete Pro+ pakket.
* 24 maanden verlengde Garantie via CarGarantie
* Leverbaar productie april en mei. Wees er snel bij OP = OP.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- 25071/20429 Elektrische parkeerrem
- 25091/20530 90 liter dieseltank (+23kg)
- 40045 Bedombouw enkele bedden naar 2-persoonsbed (+5kg)
- 40177 Houten douchevlonder (+2kg)
- 40344 Verhoging naar 3.650 kg (zonder wijziging aan het chassis) *
- 40385 Leefwereld wit
- Digitaal Pakket (+4kg)
- Digitaal Pakket (+4kg)
- Fiat Ducato 3.500 kg | 2.2 Multijet | 103 kW | 140 PK Euro 6 | 8-traps automatische versnellingsbak (+60kg)
- Pro+ Pakket V337 & V347 (+82kg)
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze CARADO V 337 Fiat kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante CARADO occasions:
CARADO V 337 Fiat
De Jong Kampeer & RecreatieSUPER VOORDELIG op vakantie met de Carado V 337 ...€ 85.650CARADO V 337 Fiat
De Jong Kampeer & RecreatieSUPER VOORDELIG op vakantie met de Carado V 337 ...€ 85.650
