CARADO T 449 Edition 26 Ford
Nieuw| Merk: | CARADO |
| Type: | T 449 Edition 26 Ford |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24/84 Fabr/Wat.dicht |
| Kleur: | Blauw |
| Afm. slaapplaats 1: | 190 X 150 |
| Afm. slaapplaats 2: | 195 X 140-110 |
| Afm. slaapplaats 3: | 210 X 50 |
| Totale lengte: | 739 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 165 PK |
| Vermogen in kW: | 122 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Motortype: | FORD 2.0L TDCI |
| Stahoogte: | 210 cm |
| Totale hoogte: | 293 cm |
| Limited edition: | Ja |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Voorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG!
Al meer dan 54 jaar staan wij bij DE JONG klaar voor de leukste avonturen. Met onze Voorraad Voordeel Prijzen maken wij ook deze zomer uw vakantie extra leuk.
Profiteer nu bij DE JONG!
• Vrijheid van de camper om uw eigen bestemming te kiezen van dichtbij tot ver weg;
• Uitgebreide keuze van de meest populaire dealermerken;
• Camper direct uit voorraad leverbaar. Zekerheid van tijdige levering;
• 24 maanden verlengde Garantie via CarGarantie
• Gemiddelde klantbeoordeling van een 9;
• Ruim 50 vakmensen met in totaal meer dan 600 jaar ervaring staan voor u klaar;
• ‘Last but not least’ Zeer aantrekkelijke Voorraad Voordeel Prijzen.
Bezoek onze showroom en geniet deze zomer nog van uw camper!
De Carado T 449 is een elegante halfintegraal camper waarin ruimte, comfort en veelzijdigheid perfect samenkomen. Met het comfortabele queensbed achterin en het optionele hefbed biedt deze camper volop slaapcomfort voor zowel twee als vier personen, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende reisgezelschappen.
Onder het queensbed vindt u een ruime garage met voldoende plaats voor bagage, fietsen en andere vakantie-uitrusting. De royale douche- en toiletruimte zorgt voor extra gemak en comfort onderweg. In het leefgedeelte vormt de zitgroep samen met de draaibare pilotenstoelen een open en aangename ruimte. Het moderne interieur met een warme uitstraling draagt bij aan een ontspannen en huiselijke sfeer.
Ook op de weg maakt de Carado T 449 indruk. De krachtige 165 pk motor in combinatie met de 8-traps automaat staat garant voor een soepele, comfortabele rijervaring. Dankzij de uitgebreide uitrusting en het Edition pakket is deze camper bijzonder compleet uitgevoerd.
Het Edition pakket omvat onder andere:
Grijs interieur met Edition bestickering
Raam in de kap boven de cabine
Luifel (lengte afhankelijk van de indeling)
Geïsoleerde afvalwatertank
Extra buitendeur naar het opbergvak (modelafhankelijk)
Design achterbumper
Inlegramen
Inklapbare vouwverduistering in de cabine
Grote koelkast van 156 liter met apart vriesvak van 29 liter
Chassis in kleur
16" zwarte aluminium velgen
Basis Pakket
Chassis Pakket
Wilt u deze complete en comfortabele Carado T 449 zelf ontdekken? U bent van harte welkom in onze showroom of neem gerust contact op met onze verkoopadviseurs.
(Unitnummer 54467)
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
EXTRA OPEN: > Donderdag 14 Mei 2026 Hemelvaartsdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- .
- 28006 Kleur chassis Blauw metallic (+5kg)
- 28047 Assistentie pakket
- 40029 Bedombouw van de zitgroep (+5kg)
- 40068 Combi 6 E verwarming (met elektrisch verwarmingselement) | digitaal bedieningspaneel
- 40177 Houten douchevlonder (+2kg)
- 40449 Vloerverwarming elektrisch in het loopgedeelte (+6kg)
- 53101 Edition 26 pakket (+110kg)
- Ford Transit 3.500 kg | 2,0l TDCi | 122 kW (165 PK) | Euro 6 | 8-traps automatische versnellingsbak (+55kg)
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze CARADO T 449 Edition 26 Ford kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
