CARADO T 338 Edition 26 Ford
Nieuw| Merk: | CARADO |
| Type: | T 338 Edition 26 Ford |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24/84 Fabr/Wat.dicht |
| Kleur: | Blauw |
| Afm. slaapplaats 1: | 200 X 80 |
| Afm. slaapplaats 2: | 192 X 80 |
| Afm. slaapplaats 3: | 195 X 140 - 110 |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 165 PK |
| Vermogen in kW: | 122 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Motortype: | FORD |
| Stahoogte: | 210 cm |
| Totale hoogte: | 293 cm |
| Limited edition: | Ja |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Laadvermogen: | 527 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Beleef de zomer van uw leven met de krachtige en luxe Carado T 338 Edition26!
Dankzij de unieke Voorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG profiteert u nu van een spectaculaire korting van bijna € 10.000,-.Van € 97.055,- voor slechts € 87.450,-!
Ultiem vakantiegevoel op elke bestemming
Stel u voor: u wordt wakker door de eerste zonnestralen die door het panorama dakraam naar binnen vallen. U zet een verse kop koffie in uw luxe hoekkeuken en opent de hordeur om de frisse zeelucht of de geur van het dennenbos op te snuiven.
Met de Carado T 338 EDITION26 is elke plek uw thuis. Of u nu kiest voor de ruige Alpen of een zonnige kustweg in Portugal, u reist altijd in uw eigen luxe suite met alle comfort die u zich kunt wensen.
Superieure techniek voor zorgeloos reizen
Het vakantiegevoel begint al zodra u achter het stuur stapt. Deze camper is niet alleen een plaatje om te zien, maar ook een technisch meesterwerk
* Krachtige Ford-motor (165 PK): Geen bergpas is te hoog; u heeft altijd vermogen over.
* 8-traps volautomaat: Zijdezacht schakelen voor een uiterst ontspannen rijervaring.
* Soepel geveerd chassis: Oneffenheden in de weg verdwijnen, zodat u fit aankomt op uw bestemming.
* EDITION26 Pakket: Inclusief
- 16" zwarte velgen
- Geïsoleerde afvalwatertank (voor elk seizoen)
- XL-koelkast van 156 liter.
De zekerheid van DE JONG
Al meer dan 54 jaar zijn wij de specialist in kampeerplezier. Kiest u voor DE JONG, dan kiest u voor:
* Directe levering: Deze camper staat op voorraad. U kunt deze zomer nog vertrekken!
* Ongekende expertise: Ons team van 50 vakmensen deelt meer dan 600 jaar ervaring.
* Gegarandeerde kwaliteit: Wij worden door onze klanten beoordeeld met een 9.
* Extra zekerheid: Inclusief 24 maanden verlengde garantie via CarGarantie.
* 20 Jaar Carado dealer. Trots zijn wij op onze onderschijning van 20 Jaar CARADO Dealer en partnerschap vanaf het eesrte uur.
Zet vandaag de stap naar uw nieuwe avontuur!
Bezoek onze showroom om deze prachtige Carado (Unitnummer 53723) in het echt te bewonderen. Onze adviseurs laten u graag zien waarom dit de ideale camper is voor uw droomreizen.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- 28006 Kleur chassis Blauw metallic (+5kg)
- 28047 Assistentie pakket
- 40045 Bedombouw enkele bedden naar 2-persoonsbed (+5kg)
- 40051 Speciale kleur voor bovenkastkleppen in Cosy White
- 40177 Houten douchevlonder (+2kg)
- 53101 Edition 26 pakket (+110kg) prijs volgt nog
- Ford Transit 3.500 kg | 2,0l TDCi | 122 kW (165 PK) | Euro 6 | 8-traps automatische versnellingsbak (+55kg)
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze CARADO T 338 Edition 26 Ford kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
Andere interessante CARADO occasions:
CARADO T 338 ED25 (Ford) Automaat
Rutten Ridderbeks CCV bv€ 87.950CARADO T 338 Pro+ Citroen
De Jong Kampeer & RecreatieNu al TE KOOP en leverbaar November 2026 na verhuurseizoen 2026, deze...€ 74.500
