BEYERLAND Sprinter 420 LB sport
Occasion| Merk: | BEYERLAND |
| Type: | Sprinter 420 LB sport |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Kenteken: | WT-FL-87 |
| Totale lengte: | 630 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 221 cm |
| Modeljaar: | 2006 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 890 kg |
| Laadvermogen: | 410 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Geremde as
- Heki dakluik
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Lattenbodem
- Luifel
- Mover
- Panorama luifel
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Spot 2x op rail
- Stabilisator
- Voortent
- div. fietsdragers
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze BEYERLAND Sprinter 420 LB sport kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
