ADRIA Compact SL / Gratis stalling
Occasion| Merk: | ADRIA |
| Type: | Compact SL / Gratis stalling |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kenteken: | 7T-GV-57 |
| Kilometerstand: | 148311 km |
| Totale lengte: | 670 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 150 PK |
| Vermogen in kW: | 96 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2013 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | HANDGESCHAKELD |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2735 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- Accu
- Achteruitrij camera
- Afzuigkap
- Airbag
- Airbag passagier
- Banden goed
- Bearlock
- Boiler
- Cruise Control
- Dakraam in cabine
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Flatscreen TV
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Motor airco
- Omnistore luifel
- Openslaande ramen
- Radio
- kleine koepel tent
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ADRIA Compact SL / Gratis stalling kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
