ADRIA ADORA 432 PS SlIM LINE
Occasion| Merk: | ADRIA |
| Type: | ADORA 432 PS SlIM LINE |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Indeling: | Treinzit met frans bed |
| Totale lengte: | 633 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2008 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 930 kg |
| Maximaal gewicht: | 1300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- 1300 kg
- Accu
- Boiler
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- City wateraansluiting
- Combi rollo's
- Douche
- Fietsenrek achterop
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Openslaande ramen
- Res. wiel
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Voortent
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ADRIA ADORA 432 PS SlIM LINE kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
