ADRIA ADIVA 502 UP
Occasion| Merk: | ADRIA |
| Type: | ADIVA 502 UP |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Afm. slaapplaats 1: | 200 X 140 |
| Totale lengte: | 706 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 956 cm |
| Buitenbreedte: | 238 cm |
| Modeljaar: | 2006 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 258 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1060 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
De Adria Adiva 502 UP uit 2006 is een ruime 4pers. caravan met gladde beplating, frans bed, grote middenkeuken,toilet met douche.royale rondzit aan de voorzijde, om te bouwen tweepersoonsbed.
Als extra is de caravan voorzien van volautomatische reich mover en railzakluifel
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Afzuigkap
- Aluminium velgen
- Binnenvering matras
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover automatisch
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Douche / toiletruimte
- Gladde beplating
- Groot dakluik met hor en verduistering
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Lattenbodem
- Mover
- Omvormer
- Radio
- Railzak luifel
- Reservewiel
- Serviceluik
- Stabilisator
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze ADRIA ADIVA 502 UP kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
