ADRIA 670 DC Matrix plus Ducato 140P
Occasion| Merk: | ADRIA |
| Type: | 670 DC Matrix plus Ducato 140P |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Kilometerstand: | 28303 km |
| Garantie: | Bovag12mnd/20.000km |
| Afm. slaapplaats 1: | 190X150 |
| Totale lengte: | 748 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2020 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | HANDGESCHAKELD |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2886 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Leuke ruime camper voor 4 personen met riant queenbed en hefbed boven de zitgroep.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
5 Mei Bevrijdigingsdag OPEN 09.00 - 18.00 UUR.
14 Mei Hemelvaartsdag OPEN 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Achteruitrijcamera
- Airco woonruimte
- All weather banden
- Alpine Multimedia navigatiesysteem
- Cruise Control.
- Hefbed boven zitgroep
- Licht metalen velgen
- Luifel in Box
- Matrassen extra comfort (2022)
- Schotelantenne
- TV
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze ADRIA 670 DC Matrix plus Ducato 140P kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
